Hostinger AI Assistant 1.7.3 - en to nl_NL translation catalogue (99 entries)

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
nl_NL: Actie mislukt. Probeer het opnieuw of neem contact op met support. Onze excuses.

en: Add an image inside my content
nl_NL: Een afbeelding aan mijn inhoud toevoegen

en: AI Assistant
nl_NL: AI-assistent

en: AI may produce inaccurate information
nl_NL: AI kan onnauwkeurige informatie opleveren

en: AI-generated image
nl_NL: AI-gegenereerde afbeelding

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
nl_NL: Er is een onverwachte fout opgetreden. Probeer het opnieuw of neem contact op met support.

en: Are you sure you want to replace your existing content with a new one ?
nl_NL: Weet je zeker dat je je bestaande content wilt vervangen door nieuwe?

en: Ask AI
nl_NL: Vraag het aan AI

note: translators: %s: PHP version
en: Attention:
nl_NL: Let op:

en: Balances depth and readability, engaging audiences and driving leads.
nl_NL: Zorgt voor een evenwicht tussen diepgang en leesbaarheid, zodat je lezers aanspreekt en leads binnenhaalt.

en: Brewing content with magic
nl_NL: Magische content aan het brouwen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: characters
nl_NL: tekens

en: Choose the length of generated content
nl_NL: Kies de lengte van gegenereerde content

en: Choose the type of content that will be generated
nl_NL: Kies het type content dat wordt gegenereerd

en: Choose your desired emotional impact on readers
nl_NL: Kies de gewenste emotionele impact op lezers

en: Clear chat
nl_NL: Chat wissen

en: Clicking <b>Generate new content</b> will permanently delete your existing content and generate a new one on your recent inputs.
nl_NL: Als je op <b>Nieuwe content genereren</b> klikt, wordt je bestaande content definitief verwijderd en wordt er een nieuwe gegenereerd op basis van jouw recente input.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Content length
nl_NL: Content lengte

en: Content main idea
nl_NL: Content centrale idee

en: Content Type
nl_NL: Content type

en: Create content
nl_NL: Genereer content

en: Create Post with AI
nl_NL: Maak post met AI

en: Create Your Content with AI
nl_NL: Creëer jouw content met AI

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
nl_NL: Heb je opmerkingen/suggesties ter verbetering van onze AI-tools?

en: Edit as a draft
nl_NL: Bewerken als concept

en: Edit prompt
nl_NL: Bewerk prompt

en: Effortless and time-saving
nl_NL: Moeiteloos en tijdbesparend

en: Enter at least 10 characters
nl_NL: Voer minimaal 10 tekens in

en: Example: website development, WordPress tutorial, ...
nl_NL: Voorbeeld: website ontwikkeling, WordPress tutorial, ...

en: Excellent
nl_NL: Uitstekend

en: Formal
nl_NL: Formeel

en: Friendly
nl_NL: Vriendelijk

en: Generate new content
nl_NL: Genereer nieuwe content

en: Hi, I'm your personal AI Assistant. You can ask me any questions you have regarding WordPress. I'm still learning, so sometimes can make mistakes. What questions do you have?
nl_NL: Hallo, ik ben je persoonlijke AI-assistent. Je kunt me alles vragen over WordPress. Ik ben nog aan het leren, dus soms kan ik fouten maken. Wat is je vraag?

note: Plugin Name of the plugin
en: Hostinger AI
nl_NL: Hoster AI

note: Description of the plugin
en: Hostinger AI plugin for WordPress.
nl_NL: Hostinger AI plug-in voor WordPress.

en: How would you rate your experience using our AI Assistant plugin for content generation? (Scale 1-10)
nl_NL: Hoe beoordeel je jouw ervaring met het gebruik van onze AI-assistant plug-in voor het genereren van content? (Schaal 1-10)

note: Plugin URI of the plugin Author URI of the plugin
en: https://hostinger.com
nl_NL: https://hostinger.nl

en: I'm sorry, I didn't understand your question. Could you please rephrase it or ask something different?
nl_NL: Het spijt me, ik begreep je vraag niet. Kun je het alsjeblieft anders formuleren of iets anders vragen?

en: If you skip this part, AI will automatically generate keyword suggestions after you generate the content
nl_NL: Als je dit deel overslaat, genereert AI automatisch keyword-suggesties nadat je de content hebt gegenereerd

en: Insert this image inside content
nl_NL: Deze afbeelding invoegen in de content

en: Keywords
nl_NL: Zoekwoorden

en: Leave feedback
nl_NL: Geef feedback

en: Let us know more about your content idea. For example: Article about how to use WordPress to dive into website development including tutorials how to use it in a simple way...
nl_NL: Vertel ons meer over je idee over de content. Bijvoorbeeld: Artikel over hoe je WordPress kunt gebruiken om in de ontwikkeling van websites te duiken, inclusief tutorials over hoe je dit op een eenvoudige manier kunt gebruiken...

en: Let us now more about your post idea. Share more details for better results
nl_NL: Vertel ons meer over je idee voor een post. Deel meer details voor betere resultaten

en: Long
nl_NL: Lang

en: Main topic
nl_NL: Hoofdonderwerp

en: Meta description
nl_NL: Metabeschrijving

en: Meta descriptions offer concise page summaries in search results, aiding user understanding before clicking.
nl_NL: Metabeschrijvingen bieden beknopte samenvattingen van pagina's in zoekresultaten, waardoor gebruikers de pagina beter begrijpen voordat ze erop klikken.

en: Neutral
nl_NL: Neutraal

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Personalize your content
nl_NL: Personaliseer je content

en: Please note that all chat messages will be permanently deleted. This action cannot be undone. Proceeding will result in the removal of all messages from this chat session.
nl_NL: Houd er rekening mee dat alle chatberichten permanent worden verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Doorgaan resulteert in het verwijderen van alle berichten van deze chatsessie.

en: Poor
nl_NL: Slecht

en: Press Enter key to finalize a keyword
nl_NL: Klik op Enter om een keyword te bevestigen

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Rate your experience
nl_NL: Beoordeel jouw ervaring

en: Restart chatbot
nl_NL: Chatbot opnieuw starten

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: SEO keywords improve web content visibility on search engines like Google by being relevant and naturally placed
nl_NL: SEO keywords verbeteren de zichtbaarheid van de webcontent in zoekmachines zoals Google door hun relevantie en logische positionering.

en: SEO-friendly content
nl_NL: SEO-vriendelijke content

en: Set featured Image as thumbnail
nl_NL: Uitgelichte afbeelding als thumbnail instellen

en: Share Your Experience
nl_NL: Deel je ervaring

en: Short
nl_NL: Kort

en: Sorry, the AI Chatbot is currently unavailable. Please try again later.
nl_NL: Sorry, de AI Chatbot is momenteel niet beschikbaar. Probeer het later nog een keer.

en: Thank you for your feedback
nl_NL: Dank je wel voor je feedback

note: translators: %s: PHP version
en: The Hostinger AI plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
nl_NL: De Hostinger AI plug-in vereist een minimale PHP versie van <b>%s</b>.

en: There was an error with your request. Please try again.
nl_NL: Er is een fout bij jouw aanvraag opgetreden. Probeer het opnieuw.

en: These keywords can help your article and website rank higher in search engines. You can input up to 5 keywords.
nl_NL: Deze keywords kunnen je artikel en website helpen om hoger te scoren in zoekmachines. Je kunt maximaal 5 keywords invullen.

en: To unlock the exclusive features of <b>Hostinger AI</b>, you must possess a unique API token, which is exclusively provided to Hostinger clients
nl_NL: Om de exclusieve functies van <b>Hostinger AI-assistent</b> te ontgrendelen, heb je een uniek API-token nodig, die exclusief wordt verstrekt aan klanten van Hostinger.

en: Tone of voice
nl_NL: Schrijfstijl

en: tones selected
nl_NL: gekozen schrijfstijl

en: Trustworthy
nl_NL: Betrouwbaar

en: Unknown error code.
nl_NL: Onbekende foutcode.

en: Use this content
nl_NL: Gebruik deze content

en: Use this image as:
nl_NL: Gebruik deze afbeelding als:

en: Usually used for video, infographics, or product descriptions
nl_NL: Meestal gebruikt voor video's, infographics of productbeschrijvingen

en: Usually used to make high-ranked articles that will generate more leads
nl_NL: Meestal gebruikt om hooggewaardeerde artikelen te maken zodat ze meer leads genereren

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later.
nl_NL: Onze excuses voor het ongemak. Er is een serverfout opgetreden bij het genereren van AI-content. Probeer het later nog een keer.

en: What are the focus keywords of your content?
nl_NL: Wat zijn de belangrijkste keywords voor jouw content?

en: What content do you want AI to create today?
nl_NL: Welke content wil je dat AI vandaag maakt?

en: What do you want to make today?
nl_NL: Wat wil jij vandaag maken?

en: What is your content about?
nl_NL: Waar gaat jouw content over?

en: Witty
nl_NL: Grappig

en: words
nl_NL: woorden

en: Write a motivational post about...
nl_NL: Schrijf een motiverende post over...

en: Write a recommendation list of...
nl_NL: Schrijf een lijst met aanbevelingen over...

en: Write a step-by-step tutorial about...
nl_NL: Schrijf een stap-voor-stap handleiding over...

en: Write a summary of...
nl_NL: Schrijf een samenvatting over...

en: Write an article about ...
nl_NL: Schrijf een artikel over ...

en: Write promotional content about...
nl_NL: Schrijf promotie-inhoud over...

en: Write your feedback
nl_NL: Geef je feedback

en: Write your main topic
nl_NL: Beschrijf je belangrijkste onderwerp

en: Write your question
nl_NL: Stel je vraag

note: translators: %s: PHP version
en: You are running <b>%s</b> PHP version.
nl_NL: Je gebruikt <b>%s</b> PHP versie.

en: You're good to go, but you can share more details for better results
nl_NL: Je bent klaar om te beginnen, maar je kunt nog meer details delen voor nog betere resultaten
