Hostinger AI Assistant - en to tr_TR translation catalogue (101 entries)

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
tr_TR: İşlem başarısız. Tekrar deneyin veya desteğe başvurun. Özür dileriz.

en: Add an image inside my content
tr_TR: İçeriğimin içine bir resim ekle

en: AI Assistant
tr_TR: YZ Asistan

en: AI Content Creator
tr_TR: YZ İçerik Oluşturucu

en: AI may produce inaccurate information
tr_TR: YZ yanlış bilgi üretebilir

en: AI-generated image
tr_TR: YZ tarafından oluşturulan görsel

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
tr_TR: Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin veya destek ekibiyle iletişime geçin.

en: Are you sure you want to replace your existing content with a new one ?
tr_TR: Mevcut içeriğinizi yenisiyle değiştirmek istediğinizden emin misiniz?

en: Ask AI
tr_TR: Yapay Zekaya Sor

note: translators: %s: PHP version
en: Attention:
tr_TR: Dikkat:

en: Balances depth and readability, engaging audiences and driving leads.
tr_TR: Derinlik ve okunabilirliği dengeleyerek kitlelerin ilgisini çeker ve potansiyel müşterileri yönlendirir.

en: Brewing content with magic
tr_TR: İçerik demleniyor

en: Cancel
tr_TR: İptal

en: characters
tr_TR: karakter

en: Choose the length of generated content
tr_TR: Oluşturulan içeriğin uzunluğunu seçin

en: Choose the type of content that will be generated
tr_TR: Oluşturulacak içerik türünü seçin

en: Choose your desired emotional impact on readers
tr_TR: Okurlarınız üzerinde yaratmak istediğiniz duygusal etkiyi seçin

en: Clear chat
tr_TR: Sohbeti temizle

en: Clicking <b>Generate new content</b> will permanently delete your existing content and generate a new one on your recent inputs.
tr_TR: <b>Yeni içerik oluştur</b>'a tıkladığınızda mevcut içeriğiniz kalıcı olarak silinir ve son girdilerinizden faydalanılarak yeni bir içerik oluşturulur.

en: Close
tr_TR: Kapat

en: Content length
tr_TR: İçerik uzunluğu

en: Content main idea
tr_TR: İçerik ana fikri

en: Content Type
tr_TR: İçerik Türü

en: Create content
tr_TR: İçerik üret

en: Create Post with AI
tr_TR: YZ ile Gönderi Oluştur

en: Create Your Content with AI
tr_TR: İçeriğinizi Yapay Zeka ile Oluşturun

en: Description
tr_TR: Açıklama

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
tr_TR: Yapay zeka araçlarımızı geliştirmek için herhangi bir yorumunuz/öneriniz var mı?

en: Edit as a draft
tr_TR: Taslak olarak düzenle

en: Edit prompt
tr_TR: Komutu düzenle

en: Effortless and time-saving
tr_TR: Zahmetsiz ve hızlı

en: Enter at least 10 characters
tr_TR: En az 10 karakter girin

en: Example: website development, WordPress tutorial, ...
tr_TR: Örnek: web sitesi geliştirme, WordPress rehberleri....

en: Excellent
tr_TR: Mükemmel

en: Formal
tr_TR: Resmi

en: Friendly
tr_TR: Samimi

en: Generate new content
tr_TR: Yeni içerik üret

en: Hi, I'm your personal AI Assistant. You can ask me any questions you have regarding WordPress. I'm still learning, so sometimes can make mistakes. What questions do you have?
tr_TR: Merhaba, ben sizin kişisel yapay zeka asistanınızım. WordPress ile ilgili her türlü sorunuzu bana sorabilirsiniz. Hala öğreniyorum, bu yüzden bazen hata yapabiliyorum. Ne gibi sorularınız var?

note: Plugin Name of the plugin
en: Hostinger AI
tr_TR: Hostinger YZ

note: Description of the plugin
en: Hostinger AI plugin for WordPress.
tr_TR: WordPress için Hostinger YZ eklentisi.

en: How would you rate your experience using our AI Assistant plugin for content generation? (Scale 1-10)
tr_TR: İçerik üretmek için YZ Asistan eklentimizi kullanma deneyiminizi nasıl değerlendirirsiniz? (Ölçek: 1-10)

note: Plugin URI of the plugin Author URI of the plugin
en: https://hostinger.com
tr_TR: https://hostinger.com.tr

en: I'm sorry, I didn't understand your question. Could you please rephrase it or ask something different?
tr_TR: Özür dilerim, sorunuzu anlayamadım. Lütfen yeniden ifade eder misiniz veya farklı bir şey sorar mısınız?

en: If you skip this part, AI will automatically generate keyword suggestions after you generate the content
tr_TR: Bu kısmı atlarsanız, siz içerik oluşturduktan sonra yapay zeka otomatik biçimde anahtar kelime önerileri oluşturur.

en: Insert this image inside content
tr_TR: Bu görseli içeriğin içine yerleştirin

en: Keywords
tr_TR: Anahtar kelimeler

en: Leave feedback
tr_TR: Geri bildirim bırak

en: Let us know more about your content idea. For example: Article about how to use WordPress to dive into website development including tutorials how to use it in a simple way...
tr_TR: İçeriğiniz hakkında bize daha fazla bilgi verin. Örneğin: WordPress'in basit bir şekilde nasıl kullanılacağına dair rehberler de dahil olmak üzere web sitesi kurmak için nasıl kullanılacağı hakkında derinlemesine bir makale...

en: Let us now more about your post idea. Share more details for better results
tr_TR: Gönderi fikriniz hakkında bize daha fazla bilgi verin. Daha iyi sonuçlar için daha fazla ayrıntı paylaşın

en: Long
tr_TR: Uzun

en: Main topic
tr_TR: Ana konu

en: Medium
tr_TR: Orta

en: Meta description
tr_TR: Meta açıklaması

en: Meta descriptions offer concise page summaries in search results, aiding user understanding before clicking.
tr_TR: Meta açıklamalar, arama sonuçlarında kısa sayfa özetleri sunarak kullanıcıların tıklamadan önce anlamalarına yardım eder.

en: Neutral
tr_TR: Nötr

en: Optional
tr_TR: Tercihe bağlı

en: Personalize your content
tr_TR: İçeriğinizi kişiselleştirin

en: Please note that all chat messages will be permanently deleted. This action cannot be undone. Proceeding will result in the removal of all messages from this chat session.
tr_TR: Lütfen tüm sohbet mesajlarının kalıcı olarak silineceğini unutmayın. Bu işlem geri alınamaz. Devam etmek, bu sohbet oturumundaki tüm mesajların silinmesine neden olacaktır.

en: Poor
tr_TR: Zayıf

en: Press Enter key to finalize a keyword
tr_TR: Bir anahtar kelimeyi tamamlamak için Giriş tuşuna basın

en: Publish
tr_TR: Yayınla

en: Rate your experience
tr_TR: Deneyiminizi değerlendirin

en: Restart chatbot
tr_TR: Sohbet robotunu yeniden başlatın

en: Send
tr_TR: Gönder

en: SEO keywords improve web content visibility on search engines like Google by being relevant and naturally placed
tr_TR: SEO anahtar kelimeleri, alakalı ve doğal bir şekilde yerleştirilerek Google gibi arama motorlarında web içeriğinin görünürlüğünü artırır

en: SEO-friendly content
tr_TR: SEO dostu içerik

en: Set featured Image as thumbnail
tr_TR: Öne çıkan görseli küçük ayarla

en: Share Your Experience
tr_TR: Deneyiminizi Paylaşın

en: Short
tr_TR: Kısa

en: Sorry, the AI Chatbot is currently unavailable. Please try again later.
tr_TR: Üzgünüz, Yapay Zeka Sohbet Robotu şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

en: Thank you for your feedback
tr_TR: Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

note: translators: %s: PHP version
en: The Hostinger AI plugin requires minimum PHP version of <b>%s</b>.
tr_TR: Hostinger YZ eklentisi en az <b>%s</b> PHP sürümü gerektirir.

en: There was an error with your request. Please try again.
tr_TR: İsteğinizle ilgili bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: These keywords can help your article and website rank higher in search engines. You can input up to 5 keywords.
tr_TR: Bu anahtar kelimeler makalenizin ve web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olabilir. En fazla 5 anahtar kelime girebilirsiniz.

en: To unlock the exclusive features of <b>Hostinger AI</b>, you must possess a unique API token, which is exclusively provided to Hostinger clients
tr_TR: <b>Hostinger YZ Asistan</b>'ın özelliklerinin kilidini açmak için, yalnızca Hostinger müşterilerine sağlanan benzersiz bir API anahtarına sahip olmanız gerekir

en: Tone of voice
tr_TR: Hitap şekli

en: tones selected
tr_TR: seçilen tonlar

en: Trustworthy
tr_TR: Güvenilir

en: Unknown error code.
tr_TR: Bilinmeyen hata kodu.

en: Use this content
tr_TR: Bu içeriği kullan

en: Use this image as:
tr_TR: Bu görseli şu şekilde kullan:

en: Usually used for video, infographics, or product descriptions
tr_TR: Genellikle video, infografik veya ürün açıklamaları için kullanılır

en: Usually used to make high-ranked articles that will generate more leads
tr_TR: Genellikle daha fazla potansiyel müşteri getirecek daha popüler yazılar yazmak için kullanılır

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later.
tr_TR: Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz. Yapay zeka içerik oluşturma süreci bir sunucu hatasıyla karşılaştı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

en: What are the focus keywords of your content?
tr_TR: İçeriğinizin odak anahtar kelimeleri nelerdir?

en: What content do you want AI to create today?
tr_TR: Yapay zekanın bugün hangi içeriği oluşturmasını istiyorsunuz?

en: What do you want to make today?
tr_TR: Bugün ne yapmak istersiniz?

en: What is your content about?
tr_TR: İçeriğiniz ne hakkında?

en: Witty
tr_TR: Zeki

en: words
tr_TR: kelime

en: Write a motivational post about...
tr_TR: Şu konu hakkında motive edici bir yazı yaz:

en: Write a recommendation list of...
tr_TR: Şu konuda bir öneri listesi yaz:

en: Write a step-by-step tutorial about...
tr_TR: Şu konu hakkında adım adım bir rehber yazısı yaz:

en: Write a summary of...
tr_TR: Bir özet yaz...

en: Write an article about ...
tr_TR: Şu konuda bir makale yaz:

en: Write promotional content about...
tr_TR: Hakkında tanıtım içeriği yaz...

en: Write your feedback
tr_TR: Geri bildiriminizi yazın

en: Write your main topic
tr_TR: Ana konunuzu yazın

en: Write your question
tr_TR: Sorunuzu yazın

note: translators: %s: PHP version
en: You are running <b>%s</b> PHP version.
tr_TR: <b>%s</b> PHP sürümünü çalıştırıyorsunuz.

en: You're good to go, but you can share more details for better results
tr_TR: Artık kullanabilirsiniz ancak daha iyi sonuçlar için daha fazla ayrıntı paylaşabilirsiniz
